Reagon ish i dashuri i Sidritës, çfarë thotë për lidhjen me Ervinin dhe ndjenjat e banores

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 21-04-2017 Reagon ish i dashuri i Sidritës, çfarë thotë për lidhjen me Ervinin dhe ndjenjat e banores

Ish i dashuri i Sidritës, Diedoni gjatë një emisioni televiziv ka folur për herë të parë për lidhjen me Sidritën, ndërsa ka dhënë edhe mendimin e tij për lidhjen e saj të re me Ervinin.

Diedoni u shpreh se i duket jo e arsyeshme që të komentojë sjelljen e ish-të dashurës, ndërkohë që ajo është në “Big Brother”, megjithatë ai uron që ajo bën vetëm ato që ndjen, shkruan xing.al.

“Uroj që të bëjë ato që ndjen dhe të mos i bëj për ne që e shohim jashtë. E kuptoni çfarë dua të them?”, shprehet më tej Diedoni pak kohë pasi Ervini po dyshon në lidhje me ndjenjat e partneres së tij brenda shtëpisë gjigante.

 

 xftj.jpg

 

Më shumë në këtë kategori: « "Me zor ndan qiranë me të dashurin e bën gjoksin me klering”, plas sherri mes Aurela Hoxhës dhe Roza Latit
Armela ka ankesa për partnerin e saj: Damianon ma ngecën, o Zot i madh! »
Article Logic
Execution time: 0.016101121902466
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75918" }