Ministri i Ramës bën “zbulimin” e rëndësishëm në Washington (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:17 21-04-2017 Ministri i Ramës bën “zbulimin” e rëndësishëm në Washington (FOTO)

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për një takim zyrtar për përfaqësues të lartë të SHBA-së.

Para pak minutash publikon në Instagram një foto nga një libër dhe shkruan: “E gjeta Shkodrën dhe në Bibliotekën e Kongresit në Washington”.

Foto është shkëputur nga libri i Edith Durham, kur ajo shkruante për Shqipërinë dhe shqiptarët. 

 

ditmiri.jpg

Më shumë në këtë kategori: « “Të ka kapur të madh mosha e facebook-ut, ngele duke bërë bla, bla, bla…”, ia kthen Rama: Duhet të presësh një kryeministër tjetër…
Ironia e fortë e gazetarit të njohur: Që Donald Lu të takojë Majlinda Bregun për krizën politike është njësoj si unë të takoj... »
Article Logic
Execution time: 0.015948057174683
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75919" }