Deputetja e LSI-së flet pa “doreza” në kafe: S’jemi të kënaqur…!

Publikuar tek: politike, më 10:27 21-04-2017 Deputetja e LSI-së flet pa “doreza” në kafe: S’jemi të kënaqur…!

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehemtaj ka zhvilluar një takim dje me të rinjtë, në kuadër të fushatës zgjedhore.

Teksa ajo ka biseduar me ta, për problemet dhe shqetësimet e tyre, Mehmetaj deklaron se për të rinjtë duhet bërë më shumë.

“Një mbasdite e këndshme! Kur ulesh për një kafe në lagje me shumë miq, shumë ide dhe biseda të larmishme. Për një gjë të gjithë ishim në një mendje: "S'jemi të kënaqur, kërkojmë më shumë shanse për të rinjtë", shkruan Kejdi në facebook. 

 

18033970_187705435082054_1543936246587253517_n.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Situata politike/ Ambasadori i SHBA-ve shmang sërish Bashën, takim urgjent me deputeten e PD-së para mbërritjes së negociatorit në Tiranë
Kafja me Donald Lu, flet Majlinda Bregu: Zyrtari i lartë do vijë të mbyllë këtë situatë, ky mjerim duhet të marrë fund »
Article Logic
Execution time: 0.0036101341247559
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75921" }