Armela ka ankesa për partnerin e saj: Damianon ma ngecën, o Zot i madh!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:34 21-04-2017 Armela ka ankesa për partnerin e saj: Damianon ma ngecën, o Zot i madh!

Armela dhe Damianon janë çift brenda shtëpisë së “Big Brother”, por mesa duket fakti që janë bashkë nuk do të thotë që gjërat janë shumë mirë dhe se ka shumë dashuri mes tyre.

Këtë e dëshmon dhe vet Armela e cila teksa ngacmohet nga Kei ka thënë se Damianon ia kanë ngecur.

 “Kemi ardhur me zor, jo me personin që duam. Si ma ngecën mo këtë Damianon. O Zot i madh”, shprehet Armela.

E ndërsa Kei e pyet nëse ia ngecën, ajo e pohon me një “po”.

Më shumë në këtë kategori: « Reagon ish i dashuri i Sidritës, çfarë thotë për lidhjen me Ervinin dhe ndjenjat e banores
Për pak sa nuk i vranë të dashurin, Luana Vjollca merr një vendim të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.017349004745483
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75922" }