Deputeti i parlamentit paralajmëron se si po ikën Edi Rama, ndryshe nga kryeministrat e botës

Publikuar tek: politike, më 10:53 21-04-2017 Deputeti i parlamentit paralajmëron se si po ikën Edi Rama, ndryshe nga kryeministrat e botës

Deputeti i Partisë LIBRA, Ben Blushi shkruan në profilin e tij në facebook se kryeministri Edi Rama nuk do të ikë nga ky post si të gjothë homologët e tij nëpër botë.

“SI PO IKËN EDI RAMA. Sa qesharak eshte Edi Rama. Gjithë Kryeministrat e botës bien nga shiu, ky bie nga cadra !”, shkruan Blushi në një status pak minuta më parë.

Një ditë më parë, Blushi sulmoi hapur Ramën dhe Metën nga foltorja e Kuvendit, pasi sipas tij shtyrja e afatit të regjistrimit të koalicioneve shkel Kodin Zgjedhor.

 

 blushi.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Kafja me Donald Lu, flet Majlinda Bregu: Zyrtari i lartë do vijë të mbyllë këtë situatë, ky mjerim duhet të marrë fund
Basha me tone të ashpra: ‘Fake News’, ja 3 mediat që publikojnë lajmet të cilat i shkruan Rama në darkë »
Article Logic
Execution time: 0.0037100315093994
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75924" }