Ironia e fortë e gazetarit të njohur: Që Donald Lu të takojë Majlinda Bregun për krizën politike është njësoj si unë të takoj...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:13 21-04-2017 Ironia e fortë e gazetarit të njohur: Që Donald Lu të takojë Majlinda Bregun për krizën politike është njësoj si unë të takoj...

Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati ironizon takimin e ambasadorit Donald Lu dhe deputetes së PD-së Majlinda Bregu për situatën politike në vend.

“Megjithë respektin për Majlinda Bregun, që ambasadori i SHBA ta takojë atë për zgjidhjen e krizës politike, është njesoj sikur të takoj unë kamarierin e "Freskut" nëse merr flake pylli i Dajtit”, shkruan Murati.

Më shumë në këtë kategori: « Ministri i Ramës bën “zbulimin” e rëndësishëm në Washington (FOTO)
E rëndë çfarë ndodh në autobusët e Tiranës, gjesti i të rriturve ngjall reagime (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.01727294921875
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75925" }