Për pak sa nuk i vranë të dashurin, Luana Vjollca merr një vendim të rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:26 21-04-2017 Për pak sa nuk i vranë të dashurin, Luana Vjollca merr një vendim të rëndësishëm

Luana Vjollca, moderatorja seksi e ekranit, pas ngjarjes së bujshme në ish-bllok ku fiksimi i fansit sa nuk çoi në një tragjedi, ka marrë një vendim të rëndësishëm.

Prej një jave, Luana nuk ka postuar asnjë foto në llogarinë e saj me 809 mijë ndjekës duke mos “ushqyer” kështu fiksimin e ndonjë fansi tjetër të mundshëm.

Nga ana tjetër edhe i dashuri i Luanës, Krenar Çoçaj ka reduktuar ndjeshëm numrin e ndjekësve të tij në Instagram.

Krenari rrezikoi të goditej me armë zjarri nga fansi i fiksuar i Luanës por për fat të mirë, policia reagoi menjëherë dhe ngjarja e rëndë u shmang në kohë.

lu1.png

lu2.png

Më shumë në këtë kategori: « Armela ka ankesa për partnerin e saj: Damianon ma ngecën, o Zot i madh!
Biond dhe jo më shumë se 3 vjeç, ky është reperi i njohur shqiptar shumë vite më parë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0038819313049316
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75927" }