Biond dhe jo më shumë se 3 vjeç, ky është reperi i njohur shqiptar shumë vite më parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:04 21-04-2017 Biond dhe jo më shumë se 3 vjeç, ky është reperi i njohur shqiptar shumë vite më parë (FOTO)

Biond, jo më shumë se 3 vjeç dhe teksa merr rreze dielli buzë një lumi.

Kjo është fotoja e reperit të njohur nga Kosova, i dashur edhe për publikun në Shqipëri, Getinjo. Ai publikoi një foto të tij, kur ishte një vogëlush dhe me rroba plazhi, i ulur mbi një peshqirë.

“Kam lind me flokë të bardhë”, shkruan Getinjo, në Instagram. 

Article Logic
Execution time: 0.019735813140869
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75938" }