Denoncimi: Treni me plehra të importuara largohet nga porti i Durrësit (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:04 21-04-2017 Denoncimi: Treni me plehra të importuara largohet nga porti i Durrësit (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook” një video të trenit të mbushura me plehra të importuar që sipas tij po largohej në Portin e Durrësit.

"Treni i mbushur me pehra te importuara po largohet nga porti i Durresit. Ligji per importin e plehrave eshte rrezuar nga Presidenti i Republikes, por per kryekumbaren e qeverise shqiptare ligji i tij eshte plehu dhe xhepi. sb", shkruan Berisha teksa ka publikuar videon.

Article Logic
Execution time: 0.017031192779541
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75939" }