Niko Peleshi publikon listën zyrtare me kandidatët për deputetë në Qarkun e Korçës

Publikuar tek: politike, më 20:04 29-04-2017 Niko Peleshi publikon listën zyrtare me kandidatët për deputetë në Qarkun e Korçës

ZV. Kryeminnistri Niko Peleshi publikon listën zyrtare me kandidatët për deputetë në Qarkun e Korçës.

“Ka 11 por ne kemi 13 kandidatë, 50 % burra dhe 50 % gra” është shprehur Peleshi teksa ka publikuar listën si më poshtë

 1. Niko Peleshi
 2. Eduard Shalsi
 3. Elisa Spiropali
 4. Ilirian Peniavini
 5. Ilir Xhakolli
 6. Edlira Bode
 7. Ardit Konomi
 8. Eni Zake
 9. Sotiraq Bratke
 10. Gentiana Grabo
 11. Zamira Meto
 12. Edlira Donevski
 13. Erjon Qirjako
Article Logic
Execution time: 0.0022881031036377
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-76907" }