Këngëtari shqiptar bëhet baba: Mirë se erdhe në jetë Engjëlli im! (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:19 02-05-2017 Këngëtari shqiptar bëhet baba: Mirë se erdhe në jetë Engjëlli im! (FOTO)

Këngëtari shqiptar nga Kosova Mehedin Pergjegjaj, i njohur nga të gjithë si Meda, është bërë baba për herë të katërt.

Vetëm pak minuta më parë, Meta ka publikuan një foto me të birin të mbështjellë, të cilin e mban në krahë teksa shkruan, “Mirë se erdhe Engjulli i Babi’.

I urojmë jetë të gjatë vogëlushit! 

meda.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare veshi fustanin e së bijës dhe doli "live” para të gjithëve, si ju duket?
Ish-banori ‘rrëmujaxhi’ i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0177321434021
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77140" }