Ish-banori ‘rrëmujaxhi’ i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:31 02-05-2017 Ish-banori ‘rrëmujaxhi’  i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë (FOTOT)

Ilir Beqiri, ish-banori karizmatik, inteligjent dhe “rrëmujaxhi’ i "Big Brother" është bërë baba për herë të parë.

Partnerja e tij Anisa ka sjellë në jetë djalin e tyre të parë, të cilin çifti e ka quajtur Renier.

Iliri, i cili u shqua për memorizimin e  teksteve të këngëve, madje ishte ky sekreti i tij i madh. Ai arriti deri në finalen e “Big Brother 6”, por pa mundur të rrëmbjejë çmimin e madh.

ilir.jpg98e46c0f20ceb5ac1634e54bc02194e3.jpg

 

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari shqiptar bëhet baba: Mirë se erdhe në jetë Engjëlli im! (FOTO)
Prezantuesja e njohur shqiptare prezanton më në fund bashkëshortin dhe dy fëmijët »
Article Logic
Execution time: 0.023174047470093
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77157" }