Andi Lila surprizon të gjithë me barcaleten që rrëfen

Publikuar tek: sport, më 16:16 02-05-2017 Andi Lila surprizon të gjithë me barcaleten që rrëfen

I ftuar në "Xing me Ermalin", Andi Lila ka shpalosur talentin e tij si humorist.

Një barsoletë që ka ngjallur ilaritet edhe nga mënyra e rrëfimit të mbrojtësit të Kombëtares, i cili përmes të qeshurës së tij që mundohej ta fshihte, ka bërë që publiku dhe vetë moderatori i emisionit të qeshnin me lot.

Për më tepër ndiqni videon.


video-1493736018 by newsbomb-al

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO/ Moment shokues, lojtari grusht arbitrin e më pas edhe kundërshtarit, provokon sherr masiv
Lajmi i fundit/ Ndahet nga jeta ish futbollisti i Partizanit, humbje e madhe për sportin shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.0035450458526611
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77201" }