Elona kryeson listën e PS-së, zbuloni lidhjen që ka me Ardit Gjebrenë

Publikuar tek: politike, më 19:02 02-05-2017 Elona kryeson listën e PS-së, zbuloni lidhjen që ka me Ardit Gjebrenë

Listat e kandidatëve për deputetë janë shpallur për të gjitha qarqet dhe kureshtja për të ditur më shumë rreth kandidatëve është shumë e madhe.

Debate të shumta u zhvilluan në lidhje me emrat që ishin në lista dhe atyre që dolën.

Në listën e Partisë Socialiste për Tiranën ishte edhe Elona Gjebrea, e cila ka mbajtur postin e zëvendësministres së Brendshme.

Po ajo që nuk dinim ishte lidhja e Elonës me Ardit Gjebrenë, të cilët janë fëmijë xhaxhallarësh. Nisur nga mbiemri kuptohet se ato janë të afërt.

 

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi: Policët e Ramës pinë kokainë
Përplasje Topalli-Berisha në mbledhjen e PD, çfarë i tha ish-kryeministri »
Article Logic
Execution time: 0.015568017959595
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77227" }