Ish-bashkëshortja e këngëtarit të famshëm shqiptar del nudo dhe me skena të forta erotike në film

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 02-05-2017 Ish-bashkëshortja e këngëtarit të famshëm shqiptar del nudo dhe me skena të forta erotike në film

Ish bashkëshortja e këngëtarit Kosovar Blero është bërë pjesë e filmit “Ëngjëjt janë larg”. 

Aktorja Teuta Krasniqi ka një ndër rolet kryesore në film, por edhe më të sikletshmet.

Në premierën e filmit në Kosovë u përfol pikërisht paraqitja e aktores, e zhveshur dhe me skenat e saj erotike.

Ndërsa Teuta u shpreh: “Nuk ka qenë një rol i lehtë. Ka qenë një këndvështrim sfidues. Sapo roli m’u ofrua, nuk kam pasur asnjë dilemë. Ishte diçka që e kisha pritur prej kohësh”. 

hjhjhjhjhjhj.png

Më shumë në këtë kategori: « Pas humbjes së djalit në aksident, këngëtarja shqiptare birëson një fëmijë
Moderatorja shqiptare në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të parë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0036118030548096
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77245" }