Sidrita dhe Ervini luten për dashurinë e tyre në një vend të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:17 04-05-2017 Sidrita dhe Ervini luten për dashurinë e tyre në një vend të veçantë (FOTO)

Dolën nga “Big Brother”, por çifti simpatik, sot janë më të dashuruar se kurrë.

Ndonëse brenda shtëpisë gjigante mund të mendohej se gjithçka bëhej për lojë, të dy e kanë vërtetuar se dashuria e tyre është shumë e fortë.

Herë pas here çifti ndan me fansat foto nga e përditshmja e tyre. Ndërsa në foton e publikuar nga Sidrita duket se ata kanë shkuar në Kishën e Laçit.

“Dashuri” shkruan ish-konkurrentja krahas fotos ku pozon me peronin e zemrës. Dashuria për njëri -tjetrin mund të jetë një nga lutjet e tyre.

sidrita_dhe_ervini.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Ç’do të thotë shenja X në pëllëmbën e dorës? Vetëm 3% e popullsisë së botës e ka…
Si dukej Eli Fara në vitin 1994 në... bulevardin e Korçës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.017838001251221
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77414" }