Forca të shumta policie në stadium, ç'po ndodh para takimit Partizani-Kukësi (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 16:35 05-05-2017 Forca të shumta policie në stadium, ç'po ndodh para takimit Partizani-Kukësi (FOTOT)

Në orën 19:00 në “Selman Stërmasi” do të luhet sfida Partizani-Kukësi.

Forcat e policisë kanë rrethuar ambientin e brendshëm dhe atë jashtë stadiumit në kuadër të masave të sigurisë para kësaj sfide. Me qindra uniforma blu janë vendosur aktualisht brenda stadiumit duke marrë udhëzimet nga krerët e policisë së shtetit.

Partizani-Kukësi do të startojë në orën 19:00 dhe konsiderohet si një finale e Superligës.

pol.jpg

pol1.jpg

pol3.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Lajmi i fundit/ Ndahet nga jeta ish futbollisti i Partizanit, humbje e madhe për sportin shqiptar
U kërkua gjyqtar i huaj, lojtarët e Partizanit dhe Kukësit, asnjë replikë me arbitrin slloven në fushë »
Article Logic
Execution time: 0.024714946746826
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77614" }