Shpërthen Erjon Braçe ndaj Bashës: Nuk ke parë gjë akoma Lylzim

Publikuar tek: politike, më 20:26 07-05-2017 Shpërthen Erjon Braçe ndaj Bashës: Nuk ke parë gjë akoma Lylzim

Pas fitores së Emmanuel Macron në Francë, deputeti Erjon Braçe, sulmon kreun e PD-së, Lulzim Basha, duke i thënë “S’ke parë gjë akoma”, një shprehje e bërë e famshme nga kryeministri Edi Rama në parlamentin shqiptar.

Braçe shprehet se Basha është kundër Europës, që sot fitoi në Francë.

Statusi i Plotë:

Lajm i keq per ty Lylzim!

Lajm i keq!

Fiton Evropa qe ti urren ne France!

Fiton nje liberal nga e majta-Macron!

Nje nga stacionet e tua ideologjike, te kesaj platformes tende te re kunder Evropes dhe sistemit demokratik te saj, humbi.

Mbaroi, shkoi per lesh, te la ne ajer dhe bosh, sic je!

Nuk ke pare gje akoma Lylzim!

Po ke dite, ke dhe moshen per te pare e do shohesh shume!

Si kemi thene;

Drejtesia e Barazia te parat!

Më shumë në këtë kategori: « Ministri Bushati: Fitorja e Macron, lajm i mirë për ne shqiptarët që duam të bëhemi pjesë e BE
Ngjela: Saliu i hyri rrugës së turpit historik. Është në hall se e pret ndëshkimi »
Article Logic
Execution time: 0.017685890197754
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77825" }