Ardit Gjebrea publikon foton që flet më shumë se një mijë fjalë, kush është mes një motre dhe një vëllai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:05 08-05-2017 Ardit Gjebrea publikon foton që flet më shumë se një mijë fjalë, kush është mes një motre dhe një vëllai

Ardit Gjebrea, moderatori shumë i dashur për publikun shqiptar ka publikuar një foto që flet më shumë se një mijë fjalë.

Një foto me të mortën, ku në mes ndodhet e shtrenjta NËNË.  

“Foto 1.000!
Në mes të një motre dhe vëllai - nëna. 
Nuk mjaftojnë 1 mijë fjalë të të them çfarë je për mua, nuk mjaftojnë 1 milion falje të të kërkoj sa herë të kam mërzitur.
Nëse do rilind përsëri, nuk do doja nënë tjetër të më lindte... vetëm TI!”, shkruan moderatori Gjebrea. 

gjebrea.jpg

Më shumë në këtë kategori: « “Çmendet” stafi i ministrisë së Bujqësisë në pikë të mëngjesit, suprizat lënë pa fjalë zyrtaren e lartë (FOTOT)
Tuna uron “mirëmëngjes” me një foto të të birit Tian, një mrekulli e vërtetë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.017735004425049
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-77860" }