Arrestohet aktorja e famshme, ushtroi dhunë dhe i hodhi acid të dashurit

Publikuar tek: bota, më 16:05 09-05-2017 Arrestohet aktorja e famshme, ushtroi dhunë dhe i hodhi acid të dashurit

Aktorja Estela Woren është arrestuar për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj të dashurit të saj.

Aktorja e “Planetit të majmunëve” dhe i dashuri i saj janë grindur në banesën e tyre në Kaliforni.

Pasi aktorja e ka sulmuar i dashuri ka bërë denoncim në polici, ndërsa mbi të rëndon akuza dhunë në familje. Gjatë zënkës mësohet se aktorja ka përdorur acid, por nuk duhet nëse e ka bërë qëllimisht.

Article Logic
Execution time: 0.020910978317261
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78034" }