Futbollisti shqiptar bëhet baba, bashkëshortja rrëfen golin më të bukur të tij

Publikuar tek: sport, më 17:05 10-05-2017 Futbollisti shqiptar bëhet baba, bashkëshortja rrëfen golin më të bukur të tij

Sokol Cikalleshi një ndër futbollistët më në zë për shkak të sukseseve dhe paraqitjeve fantastike në ndeshjen e fundit me Akhisar Belediyespor në kampionatin turk.

Pas kësaj ndeshje të suksesshme Cikalleshi mer lajmin e mrekullueshëm që së shpejti do të bëhet baba.

Gëzimin e madh në familje bashkëshortja e futbollistit e ka ndarë edhe me të gjithë miqtë në rrjete sociale.

“Goli më i bukur i Sokol Cikalleshit po rritet brenda meje. Tani rrahin tre zemra”,  shkruan bashkëshortja e tij.

23232.PNG

Article Logic
Execution time: 0.017967224121094
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78178" }