Reklamë për syzet? jo... Ja ç'bën Niko Peleshi me stafin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:29 12-05-2017 Reklamë për syzet? jo... Ja ç'bën Niko Peleshi me stafin

Zv.Kryeministri Niko Peleshi së bashku me stafin e tij ka vendosur që sot të zbulojë një surprizë të madhe.

I veshur sportiv, ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shikojmë çdo të enjte në Parlament dhe daljet publike, zëvendës kryeministri Peleshi zbulon që së shpejti do të ndërtohet qendra më e madhe sportive në Shqipëri.

Nisur nga fotot e realizuara duket sikur Peleshi dhe stafi i tij po bëjnë një reklamë syzesh, por e vërteta siç shkruhet nga stafi i tij në facebook është se po punojnë për të realizuar surprizën e madhe. Mesa duket edhe Shqipëria së shpejti do të ketë qendrën më të madhe sportive.

rtrtrtrtrtr.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Majlinda Bregu jep alarmin: U tmerrova edhe një herë më shumë kur u ndesha me një tjetër lajm...
Opozita bëhet gati për protestën, fundjava e kryeministrit nis me det dhe rreze dielli… (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.018698930740356
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78409" }