Basha publikon videon dhe falenderon pjesëmarrësit në protestën e së shtunës

Publikuar tek: politike, më 14:51 14-05-2017 Basha publikon videon dhe falenderon pjesëmarrësit në protestën e së shtunës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar në Facebook përpbledhjen e protestës në një video duke falenderuar pjesëmarrësit.

“Dua t’ju falenderoj nga zemra gjithësecilin prej jush, qindra mijëra bashkëqytetarët e mi që sfiduat frikën, sfiduat provokimet e shantazhet, sfiduat propogandën qeveritare dhe u ngritët me shpresë dhe besim në zemër për të ardhmen tuaj dhe të fëmijëve tuaj në sheshin e Republikës së Re”, shkruan Basha.

Më shumë në këtë kategori: « Sot ditë e rëndësishme, Majlinda Bregu nxjerr nga arkivat foton e çmuar dhe jep një mesazh: Kejda me kishte vetëm
LSI takim me vajzat dhe gratë e Njësisë 5, Gjosha: Mbështetja ekonomike e gruas, zhvillim për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.0034980773925781
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78608" }