Tmerr në Sarandë, autobusit me turistë nga Kosova i këputen frenat

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 14-05-2017 Tmerr në Sarandë, autobusit me turistë nga Kosova i këputen frenat

Një autobus ku udhëtonin turistë nga Kosova është përfshirë në një aksident në Sarandë, në lagjen numër 4.

Sapo pushuesit kishin zbritur nga autobusi me të cilin lëviznin në turin e tyre, shoferi ka shkuar ta parkojë.

Deri këtu gjithçka ishte në rregull, por autobusi pësoi një defekt duke ju këputur frenat e dorës çka bëri që ai të lëvizë dhe të përplaset me murin e një biznesi hidrosanitar aty pranë, shkruajne mediat lokale ne qytetin bregdetar.

Dëmet materiale janë të vogla, pasi fatmirësisht autobusi ishte i boshatisur.

Article Logic
Execution time: 0.027234792709351
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78613" }