Zyrtari i lartë i PD publikon mesazhet që fshiu Rama, zënka e kryeministrit me një anëtar të LSI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:05 15-05-2017 Zyrtari i lartë i PD publikon mesazhet që fshiu Rama, zënka e kryeministrit me një anëtar të LSI

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një bisedë e cila sipas tij është bërë mes kryeministrit Edi Rama dhe një anëtari të LSI.

Berisha shkruan se foton e mëposhtme një qytetar ia ka nisur kryeministrit por Rama e ka fshirë menjëherë.

“Dialogu ne rrjetin social i mbatharakut Edvin Kristaq Paniku me nje anetar te LSI, ne te cilen tregon konceptin e tij per zyren dhe detyren e kryeministrit dhe -fotoja qe i poston ne FB nje qytetar dixhital, te cilen ai e fshin menjehere!”, shkruan Berisha.

566666.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025870800018311
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78686" }