Marina largohet nga emisioni, ja kush e zëvendëson (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 15-05-2017 Marina largohet nga emisioni, ja kush e zëvendëson (Foto)

Marina Vjollca është një nga moderatoret më simpatike shqiptare e cila ka moderuar shumë emisione në ekranin e ‘Top Channel’ ku së fundmi po e shohim në panelin e ‘Proçesi Sportiv’. Pavarsisht se bukuroshja gëzon simpatinë e shqiptarëve, por sidomos atyre meshkuj të cilët ndjekin këtë emision, ajo është përfolur se do të largohet nga ai.

Marina edhe do të martohet këtë vit me reperin Getoar Selimi e cila mendohet të jetë arsyeja kryesore e këtij largimi, por pavarsisht kësaj mundësie ka disa vajza të tjera bukuroshe të cilat kandidojnë të zënë vendin e saj, shkruan xing.al

6y46y66666.jpg

E para është përfolur Xhejmsi Dervishi për këtë zëvendësim, por tashmë edhe Armela Hyseni, një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të këtij edicioni të ‘Big Brother Albania’.

Ish-pjesëmarrësja në kompeticionin ‘Miss Shqipëria’ zbukuroi mbrëmë studion e ‘Proçesit Sportiv’ duke treguar se përveç pasionit për televizionin ka edhe talent dhe prezencë.

wert345t44hyujkk.jpg

ergt5gt5555.jpg

Article Logic
Execution time: 0.014660120010376
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78740" }