"E kapën kriminelin", Berisha poston foton nga "aksioni"

Publikuar tek: politike, më 18:01 16-05-2017

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në profilin e tij zyrtar në facebook, një foto ku duket një grup policësh të Bashkisë teksa gjobisin një shitës ambulant.

Megjithëse nuk dihet se ku është realizuar foto, dhe në çfarë kohe, Berisha ironizon duke shkruar:

“E kapën e kapën kriminelin, prandaj kemi rend e qetësi! Katër çuna krimi me tre arka domate”.

ertew4gtr4g4gtjjj.jpg

Më shumë në këtë kategori: « “Zgjedhjet do shtyhen. Basha është optimist, do ketë rikompozim koalicionesh”
Orët vendimtare të marrëveshjes, aleati i Bashës shkon në kishë dhe lutet »
Article Logic
Execution time: 0.16581916809082
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78850" }