Motrat e njohura të Hollywoodit “përplasen” me njëra-tjetrën

Publikuar tek: bota, më 18:05 16-05-2017 Motrat e njohura të Hollywoodit “përplasen” me njëra-tjetrën

Sot janë shpallur nominimet për spektaklin BET Music Awards.

Beyonce dhe Solange kanë qenë në qendër të vëmendjes. Kategoritë që kanë rënë më shumë në sy janë “video e vitit” dhe “artisti më i mirë”.

Beyonce dhe Solange, dy nga motrat më të njohura dhe të suksesshme në Hollywood, konkurrojnë me njëra- tjetrën. E para me “Sorry”, kurse e dyta me “Cranes in the Sky”. Në renditje rezulton e 7 Beyonce.

Article Logic
Execution time: 0.0022139549255371
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78864" }