Luana është shëndoshur “frikshëm”? Ja si duket në këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:16 16-05-2017 Luana është shëndoshur “frikshëm”? Ja si duket në këtë foto

Pavarësisht se Luana Vjollca është ndër femrat e ekranit shumë e “fiksuar”pas palestrës, duket se trupi i saj ka ndryshuar shumë kohët e fundit.

Luana ka shtuar në peshë dhe kjo është evidentuar në daljet e saj publike. Kjo gjë është vënë më shumë dukje në puntatën e fundit të emisionit “Pa limit”. A të jetë ky thjeshtë efekt i fotos?

frw3ef34f3hyhjj.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Nusja e Sali Berishës zbulon një detaj të veçantë nga fëmijëria e saj
Këngëtarja e njohur "braktis" Ermal Mamaqin për Jul Dedën »
Article Logic
Execution time: 0.018099069595337
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78873" }