“Të ftuan, bënë sikur të dëgjuan, nuk të respektuan, të refuzuan...tani të shohin si zgjidhja e vetme”

Publikuar tek: politike, më 22:35 16-05-2017 “Të ftuan, bënë sikur të dëgjuan, nuk të respektuan, të refuzuan...tani të shohin si zgjidhja e vetme”

Politologu Afrim Krasniqi shprehet se paketa për zgjidhjen e krizës politike në Shqipëri, propozuar nga David McAllister, shihet nga palët politike si e vetmja zgjidhje.

Pavarësisht se sipas Krasniqit, McAllister u refuzua, u fye dhe nuk u respektua.

“Të ftuan, bënë sikur të dëgjuan, nuk të respektuan, të refuzuan, të fyen e në fund...të gjithë u dorëzuan dhe të shohin si zgjidhja e vetme!”, shkruan Krasniqi teksa poston këtë foto të politikanit gjerman McAllister, mbiemrin e të cilit ka marrë paketa e propozimeve që do të mbetet në hisotinë e ngjarjeve politike në vendin tonë.

erwgbw34bvgw33g3gf3fff.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Artan Fuga: Kush nuk pranon paketën Mc Allister është i humbur brenda pak ditësh
PD anulon deklaratën “urgjente” për media »
Article Logic
Execution time: 0.020731925964355
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78882" }