Theu rregullat e “Big Brother”, Damiano rrezikon gjyqin? Përgjigjet ish-banori (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:18 17-05-2017 Theu rregullat e “Big Brother”, Damiano rrezikon gjyqin? Përgjigjet ish-banori (VIDEO)

Ish banori i “Big Brother”, Damiano,  theu rregullat e këtij produksioni prandaj u përjashtu.

 I pyetur nga programi WAZZUP, në Klan Kosova, nëse rrezikon të paditet në gjyq pas intervistave që ka dhënë jashtë televizionit me të cilin ka nënshkruan kontratën, ai përgjigjet: “Ne vërtet kemi një kontratë me median, por të gjitha këto që unë po them në intervista, këto që po them këtu, i kam thënë edhe live atë natë që u përjashtova, të gjitha i kam argumentuar live. Këtë po bëj edhe tani, po argumentoj live të njëjtën gjë që kam thënë atje, kështu që nuk besoj se do të kem probleme me gjyqin apo me të tilla gjëra. Unë jam i bindur që një media serioze nuk merret me gjyqe...”

Megjithatë, Damiano pranon se është ftuar të japë intervistë në Top Channel, por ai e ka refuzuar: “Ata më kanë ftuar të bëj intervistë, por unë thjeshtë e kam refuzuar, nuk kam dashur, nuk e kam ndier të shkoj të jap intervistë...”

Ndiqni videon pas minutës 3.30.

Më shumë në këtë kategori: « Dolën nga “Big Brother”, Xheni dhe Benard puthje e përqafime pasionante nën çarçaf (VIDEO)
Andrra dhe Sinani largohen nga Shqipëria, zgjedhin Turqinë për të kaluar pushimet (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0035958290100098
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78895" }