Kryeministri Rama siç nuk e keni parë asnjëherë më parë, mes fëmijëve i veshur me përparësen e “edukatores” (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 17-05-2017 Kryeministri Rama siç nuk e keni parë asnjëherë më parë, mes fëmijëve i veshur me përparësen e “edukatores” (FOTO)

Edhe pse në një situatë të “nxehtë” të zhvillimeve politike, kryeministri Edi Rama vazhdon të zbatojë normalisht axhendën e tij.

Në këto momente, shefi i qeverisë ndodhet në ambientet e kopshtit nr. 38 në Tiranë. Ai ka "zhveshur" kostumin e zyrtarit dhe ka në vend të tij ka veshur përparësen e edukatores.

Ai po monitoron shërbimin ndaj të vegjëlve, ndërsa nuk ka hezituar dhe është bashkuar me edukatoret, duke u shërbyer fëmijëve ushqimin e drekës.

Për më tepër, shikoni këto foto, ku mori pjesë edhe kryebashkiaku, Erion Veliaj.

IMG_3591.jpg

raa.jpg

 

rama.jpg

 

raaaaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023860931396484
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78941" }