Ish-kapiteni i Tiranës foto me Presidentin e ardhshëm dhe kreun e LSI-së: Fillimet në politikë janë gjithnjë të vështira

Publikuar tek: sport, më 11:05 17-05-2017 Ish-kapiteni i Tiranës foto me Presidentin e ardhshëm dhe kreun e LSI-së: Fillimet në politikë janë gjithnjë të vështira

Elvis Sina duket se do t'i hyjë politikës. Të paktën një gjë e tillë kuptohet nga komenti i ish-kapitenit të Tiranës në një foto të postuar prej tij në Instagram.

Sina shfaqet në foto me Presidentin e ardhshëm të Shqipërisë, Ilir Metën dhe me kreun e LSI-së, Petrit Vasilin. Futbollisti i Prishtinës, Liridon Leci ka ngacmuar disi ish-kapitenin e Tiranës me nota humori, ndërsa Elvis Sina ia kthen: "Fillimet janë gjithmonë të vështira, por me qetësi dhe dashuri çdo gjë është e mundur".

Article Logic
Execution time: 0.0023109912872314
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78943" }