Pas urimit të veçantë, i fejuari i bën një super dhuratë speciale Marina Vjollcës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 17-05-2017 Pas urimit të veçantë, i fejuari i bën një super dhuratë speciale Marina Vjollcës

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot ka festuar ditëlindjen mes mijëra urimeve nga kolegët dhe të afërmit e saj.

Ndër urimet më të bukura ishte ai i bashkëshortit të saj të ardhshëm Getoar Selimi i cili shkruan, “Urime ditëlindjen nusja ime, kemi me u plak bashkë!”.

Ndërsa dhurata nga Geti është akoma më e veçantë dhe speciale pasi bëhet fjalë për një tortë me krahë ëngjëlli në të cilën është shkruajtur shkronja M.

899000.png

Më shumë në këtë kategori: « Ermal Mamaqi është martuar dy herë, zbulohet kush ishte para Amit
Banorja e "Big Brother" dyshon se është shtatzënë, kërkon të bëjë testin »
Article Logic
Execution time: 0.016374111175537
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-78993" }