Artan Hoxha zbulon “marrëveshjen” e errët Rama-Basha: Ja përse po merren vesh

Publikuar tek: politike, më 20:44 17-05-2017 Artan Hoxha zbulon “marrëveshjen” e errët Rama-Basha: Ja përse po merren vesh

Gazetari investigativ Artan Hoxha shprehet se diskutimet mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës, Lulzim Basha, bëhen për të arritur marrëveshje se si të mbrojnë miliardat dhe si të shpëtojnë nga burgu.

Ja çfarë shkruan Hoxha në rrjetet sociale:

Ditën e 5-të të themelimit, "Republika e re" po negocion për zgjedhjet "e lira" me kartelin e narkotrafikut të "Rilindjes"....

Në fakt po merren vesh se si ti mbrojnë miliardat e veta nga populli dhe si të mos shkojnë në burg për krimet dhe padrejtësitë që i kanë bërë Shqipërisë dhe shqiptareve...

Më shumë në këtë kategori: « Krasniqi: Marrëveshja do të arrihet nesër për dy arsye
Manjani “shfryhet” ndaj Ramës dhe Bashës, kush është çadra e bardhë dhe e zezë që zhvillojnë betejën në bulevard »
Article Logic
Execution time: 0.013145208358765
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79000" }