Kopertina e “TIME” habit lexuesit (Foto)

Publikuar tek: bota, më 14:05 18-05-2017 Kopertina e “TIME” habit lexuesit (Foto)

Revista e famshme amerikane “TIME” ka publikuar sot kopertinën e numrit të ardhshëm që tregon Shtëpinë e Bardhë teksa “pushtohet” nga kubetë qepë të Rusisë, katedralja e Shën Vasilit.

Kopertina e re vjen pas shpërthimit të polemikave se presidenti Donald Trump ka nxjerrë informacione sekrete te rusët, gjatë takimit me ministrin e Jashtëm rus Sergei Lavrov, gjatë takimit në Zyrën Ovale.

Një sërë akuzash të tjera kanë shënjestruar Trump për lidhjet e tij me Rusinë dhe shkarkimin e drejtorit të FBI-së, James Comey. /Newsbomb.al

18485424_10155318862289641_1447939181573759604_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.029603004455566
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79096" }