Artan Hoxha flet për çimka: Rama-Basha dhe Berisha-Meta, cila dyshe ia fut njëra-tjetrës?

Publikuar tek: politike, më 16:11 18-05-2017 Artan Hoxha flet për çimka: Rama-Basha dhe Berisha-Meta, cila dyshe ia fut njëra-tjetrës?

Gazetari investigativ Artan Hoxha dyshon se diçk apo “gatuhet” me takimet e gjata kokë më kokë mes Ramës dhe Bashës, si dhe takimin e papritur të Metës me Berishën.

Hoxha shprehet se ambientet e diskutimeve janë të mbushura me çimka ndërsa pyet se cila dyshe ia fut njëra-tjetrës, Rama-Basha apo Berisha-Meta?

Hoxha në rrjetet sociale:

Rama vazhdon takimin e gjatë me Bashën në Pallatin e Kongreseve, aq sa duken sikur kanë qenë të zhuritur për të biseduar me njëri-tjetrin kokë më kokë, në intimitet...

Meta takon Doktorin te zyra e tij në katin e 13-të në kullën e Bashkimit, vetëm 50 metra larg Pallatit të Kongreseve....

Është koha që të takohem me ketë izraelitin, Yoram Frig, specialist i përgjimeve, që me atë valixhen në dorë të na thotë;

1)- ku dreqin janë çimkat në zyrat e Metës, që Rama-Basha nuk pranuan të vazhdonin takimin të kryesia e kuvendit. Për llogari të kujt rregjistrojnë ato?!!!

2)- a është e vërtete që rrotull zyrave të doktorit vinte verdallë një paisje përgjimi dhe a mundet kjo paisje ti përgjojë të dy takimet njëkohësisht....

3)- a mund ta marrim vesh cila nga dyshet po ia fut njëra-tjetrës, i gjati me Hollandezin, apo Kardiologu me Shtangistin....

Më shumë në këtë kategori: « "Kaubojsi” i radhës në çadër, dhëndrri i Berishës shfaqet i gëzuar pas marrëveshjes
Vendimi që ka marrë Rama me Bashën në 5 orë takim (DATA E ZGJEDHJEVE) »
Article Logic
Execution time: 0.022123098373413
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79098" }