Fevziu thumbon keq: Dy burra ulen tre orë në ditën e ‘Gay’-ve dhe gjejnë zgjidhje. Çfarë ndodhi?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:05 18-05-2017 Fevziu thumbon keq: Dy burra ulen tre orë në ditën e ‘Gay’-ve dhe gjejnë zgjidhje. Çfarë ndodhi?

“Çfarë ndodhi?”, ka pyetur gazetari Blendi Fevziu, “Dy burra ulen tre orë në ditën e “gay”-ve dhe gjejnë zgjidhje”.

Kështu e ka përshkruar Fevziu takimin maratonë dhe në privatësi të plotë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryeopozitarit Lulzim Basha.

Fevziu më tej nuk ka ngurruar të pyesë të ftuarit në studion e tij se “kush ja futi, Rama-Bashës apo Basha-Ramës”.

Article Logic
Execution time: 0.002439022064209
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79130" }