Çfarë e bëri Ramën të ndryshonte mendje? Duka zbulon SMS-në me përgjigjen "rrufe" të kryeministrit

Publikuar tek: politike, më 08:05 19-05-2017 Çfarë e bëri Ramën të ndryshonte mendje? Duka zbulon SMS-në me përgjigjen

Kreu i PAA-së Agron Duka ka zbuluar SMS-në me përgjigjen "rrufe" të kryeministrit, pas ftesës që i bëri për të marrë pjesë në mbledhjen e partive politike ditën e djeshme.

“Me Ramën u mora unë, i cova SMS. Pata një përgjigje evazive”, - është shprehur Agron Duka, duke treguar dhe përgjigjen e marrë nga Rama.

“Mos u merrni me mbledhje të kota, unë s’kam kohë. Faleminderit për ftesën”,- ka qenë përgjigja që Rama i ktheu Dukës, ndonëse më vonë që i pranishëm në mbledhje, por nuk dihet se çfarë bëri që kryeministri të ndryshonte mendje. 

Article Logic
Execution time: 0.0022799968719482
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79184" }