Basha zhvillon dy takime të njëpasnjëshme në selinë e PD-së

Publikuar tek: politike, më 10:03 19-05-2017 Basha zhvillon dy takime të njëpasnjëshme në selinë e PD-së

Kryetari i Opozitës Lulzim Basha zhvillon dy takime të njëpasnjëshme në selinë e Partisë Demokratike.

Në takimin që po zhvillohet aktualisht në selinë e kësaj partie janë të pranishëm të gjithë krerët e PD-së së rretheve.

Ndërsa më vonë, mësohet se Lulzim Basha do zhvillojë një tjetër takim me aleatët e tij. 

Më shumë në këtë kategori: « Ja kur vendosen 6 ministrat dhe 5 drejtorët e rinj, Basha ia ka dhënë të gjitha EMRAT Ramës
Tentuan të vjedhin naftë në mjetet e TAP, ndalohen dy autorët dhe roja private (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0037400722503662
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79187" }