Përfundon takimi i Bashës me aleatët, zbulohet çfarë u vendos për zgjedhjet

Publikuar tek: politike, më 13:10 19-05-2017 Përfundon takimi i Bashës me aleatët, zbulohet çfarë u vendos për zgjedhjet

Ka përfunduar takimi i Bashës me aleatët e tij që zgjati rreth një orë në selinë e PD-së.

Bëhet e ditur se gjatë takimit u diskutua në lidhje me listën e kandidatëve, ku të gjitha partitë do të shkojnë në zgjedhje nën një logo, nën siglën e PD-së.

Ky vendim vjen pak pas mbledhjes së Bashës me krerët e PD-së në rrethe, ku Basha u kërkoi mobilizim për zgjedhjet.

Më shumë në këtë kategori: « Pyetjet që la pa përgjigje Vasili, Meta del në konferencë urgjente
Ndodh vetëm në Gjirokastër, kryebashkiakja bën drejtorin nëndrejtor dhe nëndrejtorin drejtor (KRISJA PS-LSI dhe KALIMI I ÇUDITSHËM) »
Article Logic
Execution time: 0.020496845245361
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79212" }