I zhdukur për një ditë, zbulohet ç’po bën Kreshnik Spahiu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 19-05-2017 I zhdukur për një ditë, zbulohet ç’po bën Kreshnik Spahiu

Sigurisht, një nga të prekurit e marrëveshjes Rama-Basha është edhe kreu i AK, Kreshnik Spahiu.

Spahiu gjatë gjithë kësaj kohe ka mbështetur pa kushte Lulzim Bashës dhe në 90 ditë me rradhë ka qëndruar në çadrën para Kryeministrisë.

Por nga dje, Spahiu nuk është shfaqur dhe s’ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale.

Kjo nuk ka kaluar pa rënë në sytë e “mjeshtrave” të humorit që kanë zbuluar edhe vendodhjen e kreut të AK.

Shikoni meme-n e Cabonedaku!

cxcc.png

Më shumë në këtë kategori: « U ndanë nga një telefonatë, çifti i njohur i Hollywood rrëfen historinë e tyre
Arbana Osmani përqafon kolegun dhe i uron shumë suksese, komenton moderatorja (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.053299903869629
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79224" }