Arbana Osmani përqafon kolegun dhe i uron shumë suksese, komenton moderatorja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 19-05-2017 Arbana Osmani përqafon kolegun dhe i uron shumë suksese, komenton moderatorja (FOTO)

Arbana Osmani ka përqafuar koelgun e saj Ledion Liço dhe i ka uruar fat të mbarë në finalen e “The Voice”.

Veçse koleg pune Arbana dhe Ledion janë miq të hershëm. Në foton e tyre ka komentuar dhe moderatorja Xhemi Shehu e cila u ka dërguar puthje të dyve. 

xhxh.jpg

121212.jpg

 

Më shumë në këtë kategori: « I zhdukur për një ditë, zbulohet ç’po bën Kreshnik Spahiu
Këngëtarja e njohur vdes në mënyrë tragjike, hidhet nga një ndërtesë e lartë »
Article Logic
Execution time: 0.018391847610474
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79225" }