Kur kritikon kryetarin e partisë, përfundon në "stolin e rezervave". Shikoni çfarë ka ndodhur me Majlinda Bregun

Publikuar tek: politike, më 14:05 19-05-2017 Kur kritikon kryetarin e partisë, përfundon në

Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi në korridoret e Partisë Demokratike njihen si dy nga figurat me kritikuese të lidershipit të kësaj partie. Një detaj shumë intersant  që është zbuluar sot në selinë blu është vëndi se ku janë ulur këta dy personazhe gjatë mbledhjes që thirri Basha.

Ashtu siç shihet edhe në këto foto, Majlinda Bregu e Astrit Patozi janë ulur në fund të sallës, mbështetur në një stol tek muri, ndërsa Albina Deda, Ervin Salianji e demokratë të tjerë të rinj janë ulur shumë pranë kreut të PD, duke i zënë vendin veteranëve. 

Ndoshta ku pozicion ku janë ulur këta dy personalitete të PD është  vetëm rastësi, por gjithsesi mbetet për t'u parë pesha që do të mbajnë gjatë kësaj fushate figura si Bregu, Patozi, Topalli, Selami dhe shumë figura të tjera kritike me Bashën dhe lidershipin e tij. breguuuuuuu.jpg

Article Logic
Execution time: 0.050657987594604
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79229" }