Zgjedhjet, LSI zbulon planin elektoral

Publikuar tek: politike, më 16:00 19-05-2017 Zgjedhjet, LSI zbulon planin elektoral

Tashmë që është zgjidhur kriza politike dhe të gjitha partitë politike do të marin pjesë në zgjedhje pritet të nisë fushata elektorale.

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zbuluar planin e saj elektoral për zgjedhjet e ardhshme.

Në Ditën e Planit Evropian për Rininë, LSI prezanton planin e saj elektoral për këtë gjeneratë. Sot në orën 17:30 Lëvizja Socialiste për Integrim prezanton Planin Për Punësimin e të Rinjëvë. Sepse të rinjtë janë e ardhmja e vendit.

56565765757.jpg

tytrytryrtyrtyrt.jpg

 

Më shumë në këtë kategori: « Pas paktit me Bashën, Rama mbledh për darkë të gjithë kandidatët për deputetë
Pakti Rama-Basha, reagon Gjergj Bojaxhi: Ia arritën qëllimit, pazar si “Cosa Nostra” »
Article Logic
Execution time: 0.0037899017333984
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79235" }