Telefonuesja befason moderatoren “live” në emision, i jep një përgjigje që nuk pritej nga askush

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 19-05-2017 Telefonuesja befason moderatoren “live” në emision, i jep një përgjigje që nuk pritej nga askush

Ndodh shpesh që në transmetimet “live” të ndodhin të papritura dhe sot ka qenë rasti.

Në emisionin “Quiz TV” në “News24” të gjithë kanë mundësinë që të fitojnë shuma të caktuara parash duke plotësuar vendet bosh.

Ka mjaft telefonues që përpiqen të fitojnë diçka por përgjigjet janë nga më të ndryshmet por këtë herë përgjigja ka qenë befasuese.

Përgjigja e një telefonueseje teksa në ekran shfaqej vetëm fjala “__A__ __” ka vënë në siklet moderatoren.

Përgjigja e vajzës ishte fjala “k**i”, ndërsa moderatorja e vënë në siklet ka thënë, “Le të shohim nëse është kjo fjala, jo kjo nuk është fjala”.

Article Logic
Execution time: 0.054004907608032
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79237" }