Pedagogia e UET pas marrëveshjes Rama-Basha: Ata që folën për çadrën e lirisë, Republikën e re... Zoti i faltë!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:40 19-05-2017 Pedagogia e UET pas marrëveshjes Rama-Basha: Ata që folën për çadrën e lirisë, Republikën e re... Zoti i faltë!

Shumë demokratë nuk e kanë pritur mirë marrëveshjen e Ramës me Bashën që pasoi edhe me mbylljen e çadrës, si simbol i rezistencës prej tre muajsh para Kryeministrisë.

Pedagogia e Universitetit Europian të Tiranës, Ermira Qosja jep një mesazh therës për ata që folën për republikën e re apo luftën kundër kanabisit.

“Për të gjithë ata që folen për çadren e lirisë, republikën e re, luftën kundër kanabisit....sot kanë varros qytetarinë e shpresën në këtë vend! Zoti i faltë”, shkruan Qosja.

Më shumë në këtë kategori: « “Në Librazhd, ushtria i vë minat monumentit mahnitës dhe historik, Sofrës së Skënderbeut”
Meta për videon komike Rama-Basha: Po iu ndodh si me vjehrrën time, e kishte tmerr doktorin pastaj e pëlqeu (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.019726991653442
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79239" }