Ministrja e Kulturës i habiti të gjithë me këtë veshje... Çfarë është kjo?!!

Publikuar tek: aktualitet, më 16:05 19-05-2017 Ministrja e Kulturës i habiti të gjithë me këtë veshje... Çfarë është kjo?!!

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro i ka habitur të gjithë në Festivalin e Fustanellës zhvilluar në Gjirokastër.

Kumbaro mban veshur diçka që më shumë se fustanellë, ngjan me një përparëse kuzhine të cilën e ka veshur mbi pantallona ose me një fund grash.

Në këtë foto, Kumbaro pozon me Robert Bishën, një nga organizatorët e eventit që përpiqet të shpjegojë se Kumbaro është veshur me fustanellë “si qëmoti”.

Por komentuesit nuk kanë nguruar t’i thonë se ajo që mban veshur zonja ministre nuk është asesi një fustanellë.

POSTIMI I MINISTRES:

Marrëveshja për Fustanellën u arrit!
Unë dhe Robert Bisha ramë dakord që Fustanella Festival do të mbahet në datë 19 - 20 - 21 MAJ, ne Kalane e Gjirokastres.
Fjale burrash! Dhe grash!

Article Logic
Execution time: 0.0025830268859863
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79245" }