Batutat e Ramës nga Korça: Gratë fitojnë kudo jo vetëm në Kolonjë

Publikuar tek: politike, më 17:52 19-05-2017 Batutat e Ramës nga Korça: Gratë fitojnë kudo jo vetëm në Kolonjë

Kryeministri Edi Rama, ka qenë i pranishëm ditën e sotme në takimin elektoral në qytetin e Korçës. Në fjalën e tij Rama i kushtoi rëndësi të madhe peshës së madhe që ka gruaja në vendimarrje.

“Më vjen mir që na qëlloi të jemi në Korçë sot. Më bëri përshtypje ajo që u tha  këtu më herët se në Kolonjë fitojnë gratë. Por më thoni mua ju ku nuk fitojnë gratë. Besoj se çdo vit që kalojnë na jep të drejtë të mëndojnë se këtë vend e kanë marrë në qaf burrat. Sa më shumë gra fitimtare të kemi aq më shumë gura në terezi do të kemi”, tha Rama.

Më shumë në këtë kategori: « LSI dhe Donald Trump kanë një qëllim të përbashkët, ja çfarë zbulon eksperti i LSI
“Sofra e Skënderbeut” po shkatërrohet me dinamit. Mister arsyet” »
Article Logic
Execution time: 0.0036211013793945
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79249" }