Rama shkrin gazit në Korçë: Kodi civil bum bum, Kushtetuta bum bum

Publikuar tek: politike, më 18:10 19-05-2017 Rama shkrin gazit në Korçë: Kodi civil bum bum, Kushtetuta bum bum

Kryeministri Rama gjatë fjalës së tij në Korçë ka vijuar më batutat e tij për të përshkruar se si është krijuar sistemi i drejtesisë në vend.

“Se në fakt Saliu e nisi tek plepat. Ishin ca plepa i zgjodhi ti, ti dhe ti dhe i çoi tek plepat se ishin ca depo ushtarake atje dhe filluan, sigusisht me dy gishtat lartë. Kodi penal bum bum, Kodi civil bum bum, Kushtetuta bum bum” u shpreh Rama në Korçë.

Më shumë në këtë kategori: « “Sofra e Skënderbeut” po shkatërrohet me dinamit. Mister arsyet”
Vasili “thumbon” liderët politikë Rama-Basha: Përgjigje e drejtpërdrejt... Rrufetë e ndërsjella sollën dëmtim të rëndë të ekonomisë »
Article Logic
Execution time: 0.003842830657959
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79251" }